Hledej
  Vyhledavani:

  http://www.rd2.cz
  Úpravy CS serverů, změna IP adres, stav na gp3
  Author dog.big
  Tuesday 20 January 2009 - 21:02:15
  Byl proveden upgrade cs serverů na novější binárku (jádro) serverů. Výsledkem by mělo být snížení pingů, větší stabilita serveru a méně bugů. Pro vás jako hráče se nic nemění. Po tomto upgradu a přesunu DR server (viz níže) byl počet slotů Zombie serveru snížen na 16 (kvůli vytížení serveru a konektivity).

  Dále proběhla změna IP adresy CS serveru GameParty.cz | Deathrun na gp2.gameparty.cz:27019.

  V brzké době cca konec únoru dojde ke ZMĚNÉ všech IP adres herních serverů. Důvodem je změna síťování a nového systému společnosti Pe3ny.net, který by měl velmi zrychlit a zlepšit konektivitu.

  Stav GP3 stroje není nadále nejšťastnější, hdd stále pracuje špatně. Deathrun cs server byl již přesunut na novou IP. V případě se budeme snažit nahradit i dm/gungame server, který zde běží. Pokud by nás chtěl někdo zasponzorovat HDD (stačí 20 GB) nebo dalšími komponenty ať napíše do fóra :).

  dog.big

  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup  All trademarks are _ their respective owners, all other content is _ e107 powered website.
  e107 is _ e107.org 2002-2005 and is released under the GNU GPL license.
  LAN_THEME_1
  Render time: 0.5482 second(s); 0.0074 of that for queries. DB queries: 25. Memory Usage: 3mb